Медвинська громада
Богуславський район, Київська область

ГРОМАДСЬКА УЧАСТЬ

Громадська участь – це визначення з соціальних наук, яке стосується різних механізмів вираження думки громадськості, і дозволяє громаді чинити вплив на суспільні рішення. Учасницьке прийняття рішень може бути застосоване в будь-якій сфері соціальної активності, включаючи економіку, політику, управління, культуру та сім’ю. (вікіпедія)

 

Громадські слухання

Громадські слухання з питання розгляду звернень жителів щодо забезпечення організації дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення робіт із пестицидами і агрохімікатами на території Медвинської сільської об’єднаної територіальної громади
( Медвинської ОТГ).

 

 - Громадські слухання з питання щодо  подальшого використання  земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Медвинської сільської ради.-Громадські слухання з питання щодо  розподілу земельної ділянки на території села Побережка ( колишній садок) згідно заяв громадян, які надійшли до Медвинської сільської ради в 2018 році. 
 


- Громадські слухання з питання перейменування вул. О.Бочарова на вул.Першотравнева.

Громадські обговорення На разі не розпочато жодного громадського обговорення
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Прозорість, гласність та публічність у роботі Медвинської ОТГ

Проект «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині»

тестова петиція

 

 

Нормативно-правові акти та розпорядчі документи

Рішення сесії №180-12-УІІ «Про затвердження Положення
«Про громадські слухання в Медвинській сільській об’єднаній територіальній громаді»

Рішення сесії №179-12-УІІ «Про затвердження Положення «Про електронні петиції в Медвинській сільській об’єднаній територіальній громаді»