22 червня День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Кожен раз в цей День ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані…

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях. Вона є в нашому національному календарі, вона має назву «День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні».

Ми пам’ятаємо. Ми сумуємо. Але чи є надія уникнути повторення подібного віроломства і насильства по відношенню до нас і наших дітей?

Вона є. Залишивши образи, ми навчилися прощати. Ми вміли прощати завжди. Прощати і не ображатися на людство за те, що воно допустило подібний хід розвитку подій. Ми навчилися любити. Любити тих, хто дорогий нам, хто поруч з нами. Любити життя, а не смерть, ненависть і агресію.

Тому ми виграли тоді.

Тому перемагаємо зараз. І не дай нам Бог забути про це!

22 червня в 9 год 30 хв. в центрі села Медвин та на території Медвинської дільничної лікарні відбудеться покладання квітів до пам’ятників

загиблим воїнам в роки

Другої світової війни