Шановна молодь Медвинської об’єднаної територіальної громади!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Адже саме від молоді залежить майбутнє нашої країни.

Приємно знати, що сучасна молодь нашої Громади бере активну участь у розбудові держави Україна, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спортзалі та мистецтві.

З нагоди свята бажаю усім творчих успіхів, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму, незалежних думок і сил, щоб втілити в життя все до чого прагне Ваш розум, душа і тіло.

Молодість не вік, молодість – це стан душі . Залишайтесь молодими!

Хай доля іскриться, цвіте і не в'яне,
Хай рветься в політ,мов крило журавля,
До нових вершин, до мрії, до щастя,
Хай душу наповнять нові відчуття!

З повагою, сільський голова Світлана Плаксун.