Про скликання одинадцятої сесії Медвинської сільської ради сьомого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

25 червня  2018 року                                                                                            № 15

Про скликання одинадцятої сесії

Медвинської сільської ради

сьомого скликання

Відповідно до пункту 8 частини  3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати одинадцяту  сесію  Медвинської сільської ради  сьомого  скликання, пленарне засідання якої провести 18 липня 2018 року о 14.00  в приміщенні Медвинської сільської ради за адресою: село Медвин, вул.Шевченка, №1

На розгляд одинадцятої сесії  передбачити внесення наступних питань   :

1. Про внесення змін до рішення сільської ради № 32-03-УІІ  «Про бюджет сільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
  2. Про надання матеріальної допомоги громадянам із сільського бюджету.
  3. Про затвердження Положення про громадські слухання в Медвинській сільській ОТГ.
  4. Про затвердження Положення про електронні петиції в Медвинській сільській ОТГ.
  5. Про пайову участь у розвитку інфраструктури Медвинської сільської ОТГ.
  6. Про оренду майна комунальної власності на території громади.
  7. Про затвердження Положення про преміювання.
  8. Про створення комунального некомерційного підприємства «АПСМ Медвинської сільської ради Київської області».
  9. Про КЗ «Публічна бібліотека».
  10. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту дороги вул.Богуславська.
  11. Про план роботи Медвинської сільської ради на 2 півріччя 2018 року.
  12. Про затвердження  сільської Програми «Турбота».

Сільський голова                                                  С.А.Плаксун

Файл