Медвинська громада
Богуславський район, Київська область

Шановна громадо!


Вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Історія України - це боротьба за право бути незалежною, самостійною, європейською державою.

24 серпня 1991 року  здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі.
27 років Незалежності України стали випробуванням для нас усіх – на зрілість, терпіння, толерантність та виважену мудрість. Ми довели, що здатні долати труднощі і досягати успіху, здатні ставити завдання та виконувати їх. Для цього нам потрібна єдність та спільні зусилля на благо громади, на благо рідного краю, на благо усієї України.

Схилімо вдячно голови перед пам’яттю тих, хто, нехтуючи власним життям, загинув у жорстоких боях заради вільної Української держави.
Дякую усім захисникам нашої Незалежності! Нехай Вас береже Господь, бо ви стоїте за правду. Повертайтеся живими і неушкодженими! Висловлюю свою повагу волонтерам та усім, хто нині допомагає нашим захисникам. Нехай над нашою державою завжди буде мирне небо!

Попереду багато важкої роботи. Часом нам ще бракує мудрості й єдності, але, маючи найцінніше, – свободу, – і самовіддано працюючи, ми неодмінно збудуємо Україну, якою пишатимуться нащадки.

Від щирого серця зичу усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі справи, в ім’я соборної, незалежної, демократичної та процвітаючої України! Зі святом Вас!

З повагою, сільський голова Світлана Плаксун.« повернутися до списку новин