РОЗПОРЯДЖЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

11 вересня  2018 року                                с.Медвин                                          № 21

Про скликання засідання виконавчого комітету

Медвинської сільської ради

Керуючись ст.53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на підставі п.4.1 Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Медвинської сільської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Медвинської сільської ради № 18 від 18.02.2018 р. :

1. Скликати засідання виконавчого комітету Медвинської сільської ради о 14.00 год. 14 вересня 2018 року в приміщенні Медвинської сільської ради, за адресою: село Медвин, вул. Шевченка,1.
  2. До порядку денного засідання внести питання у відповідності з додатком.
  3. Секретарю виконавчого комітету сільської ради Листопаду О.В. довести дане розпорядження до відома членів виконавчого комітету Медвинської сільської ради.
  4. На засідання виконавчого комітету запросити  начальників відділів Медвинської сільської ради.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на                     секретаря виконавчого комітету Листопада О.П.

Сільський голова                                                  С.А.Плаксун

Погоджено:

Секретар виконкому                                                                      О.П.Листопад

Файл