.

Дата: 11.05.2019 13:21

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МЕДВИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Від щирого серця вітаємо Вас зі святами – Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми вдячні вам, шановні ветерани, за чисте небо над Україною, за можливість народжувати і виховувати дітей у мирі та любові.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу.

Сьогодні ми бачимо готовність сучасних українців до збройного захисту незалежності та територіальної цілісності своєї країни.

З нагоди свят бажаємо всім миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Зі святом Перемоги, шановні жителі громади!

Слава Вам,  шановні ветерани, Слава героям, Слава Україні!

З повагою сільський голова Світлана Плаксун, депутатський корпус, виконавчий комітет сільської ради.