13 травня  2019 року                                                                                             № 12

Про проведення засідання двадцять третьої сесії  Медвинської сільської ради сьомого скликання

Відповідно до пункту 8 частини  3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  провести 23 травня 2019 року  о 14 годині засідання двадцять третьої сесії   Медвинської сільської ради  сьомого  скликання в приміщенні  сільської ради за адресою с.Медвин, вул. Шевченка, № 1.

1. Про внесення змін до рішення сільської ради № 261-17-VІІ «Про бюджет сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  2. Про затвердження рішення «Про місцеві податки і збори на 2020 рік»
  3. Про схвалення проекту рішення «Про встановлення ставок туристичного збору на території Медвинської сільської ради на 2020 рік»
  4. Про затвердження місцевої програми «Підтримки закладів охорони здоров’я»
  5. Про надання матеріальної допомоги громадянам із сільського бюджету.

Сільський голова                                                 С.А.Плаксун

ФАЙЛ