07 червня  2019 року                                                                                             № 15

Про проведення засідання двадцять четвертої сесії  Медвинської сільської ради сьомого скликання

Відповідно до пункту 8 частини  3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  провести 19 червня 2019 року  о 14 годині засідання двадцять четвертої сесії   Медвинської сільської ради  сьомого  скликання в приміщенні  сільської ради за адресою с.Медвин, вул. Шевченка, № 1.

1. Про внесення змін до рішення сільської ради № 261-17-VІІ «Про бюджет сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  2. Про встановлення ставок туристичного збору на території Медвинської сільської ради на 2020 рік
  3. Про продовження дії контракту з директором КП «Медвин-інвест» Ткаченком О.В.
  4. Про затвердження місцевої програми «Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Медвинською об’єднаною територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2019-2021  роки»
  5. Про надання матеріальної допомоги громадянам із сільського бюджету.
  6. Про розгляд звернення Логачова А.П.

Сільський голова                                                 С.А.Плаксун

ФАЙЛ