05 липня  2019 року                                                                                              № 17

Про проведення засідання двадцять п’ятої сесії  Медвинської сільської ради сьомого скликання

Відповідно до пункту 8 частини  3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  провести 17 липня 2019 року  о 14 годині засідання двадцять п’ятої сесії   Медвинської сільської ради  сьомого  скликання в приміщенні  сільської ради за адресою с.Медвин, вул. Шевченка, № 1.

1. Про внесення змін до рішення сільської ради № 261-17-VІІ «Про бюджет сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  2. Про план роботи Медвинської сільської ради на 2 півріччя 2019 року
  3. Про пропередачу котелень закладів охорони здоров’я Медвинської сільської ради ТОВ «Богуславкомінвестсервіс» на праві господарського відання
  4. Про надання матеріальної допомоги громадянам із сільського бюджету.
  6. Про розгляд звернень громадян

Сільський голова                                                 С.А.Плаксун