Новини та оголошення

День вишиванки в Медвині

Дата створення: 12:22 17.05.2019

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. У цей день усі українці йдучи на роботу, навчання і навіть у дитячий садочок, одягають вишиванки. У такий спосіб українці демонструють, що вишиванка це не лише  одяг, а генетичний код українців. Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Матусю – Ангел мій земний

Дата створення: 18:35 13.05.2019

Щорічно у другу неділю травня, як і в Україні, так і ще у багатьох країнах світу відзначають День матері. Це один з найбільш зворушливих і теплих свят весни, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами. В Україні жінка завжди вважалася берегинею сім′ї та традицій. Наші мами прищеплюють нам любов до рідної землі, до своєї історії від самого народження. З нагоди свята у Медвинському СБК відбувся тематичний вечір «Матусю – Ангел мій земний».

щеплення котів і собак проти сказу

Дата створення: 13:23 11.05.2019