Медвинська ОТГ потрібний РОБІТНИК ПО БЛАГОУСТРОЮ.
Зветатися до Медвинської сільської ради або за телефоном: 045- 61-36-242/245

Медвинська ОТГ в новостворену на основі дільничої лікарні  амбулаторію запрошує на роботу сімейного лікаря або терапевта.

В Медвинській ОТГ відкрита вакансія:
- Начальника відділу загальної та організаційної роботи (юриста);

В И М О Г И
 Громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досвід роботи в органах місцевого самоврядування, володіння інформаційно-комунікативними технологіями програм обробки та аналізу даних через локальні й глобальні мережеві структури;  вільне володіння державною мовою, сучасним діловим мовленням.
Особисті якості: відповідальність, системність і самостійність в роботі, уважність до деталей, наполегливість,  ініціативність, комунікабельність,  вміння працювати  з великим обсягом інформації,  дисциплінованість.

с. Медвин, вул. Шевченка, 1. Тел. для довідок (045-61) 36-2-45, 36-2-42